Aeroklub Nadwiślański serdecznie zaprasza wszystkich chętnych pilotów na I Krajowy Trening Szybowcowy „Flajówka” w dniach 26.04.-05.05.2013 r.

Chciałbyś wcześnie rozpocząć latanie szybowcowe, brakuje Ci organizacji latania przelotowego we własnym klubie a jednocześnie chciałbyś wdrożyć się w system zawodów on-line i uzyskać przy tym kilka ładnych wyników? Masz obawy przed wzięciem udziału w Krajowych Zawodach Szybowcowych? Wysoce cenisz sobie doskonałą organizację, bezpieczeństwo a także niebywałą atmosferę życia lotniskowego i doskonałą zabawę w gronie przemiłych i sympatycznych ludzi? MAMY COŚ DLA CIEBIE !!!

Trening będzie oparty o zasady systemu internetowych zawodów szybowcowych Szybowcowy Puchar Polski – na odprawie przedlotowej wykładane będą 2 rodzaje tras – krótsza i dłuższa do wyboru w zależności od zaawansowania pilota jak i bieżących ambicji przelotowych;)

Codziennie wystawiany będzie grid – przeszkolona obsługa startowa, doświadczeni holownicy, 2 samoloty holujące i wyciągarka = bezpieczeństwo i sprawne wzbicie się w powietrze wszystkich szybowców!

W programie treningu impreza integracyjna i zakończeniowa a także nagrody i Puchar dla zwycięzcy – uczestnika, który zdobędzie największą ilość punktów w SzPP wykonując loty na naszym treningu!

W związku z powyższym klubowych juniorów proszę o zajrzenie do regulaminu Klubowego Stypendium Sportowego Juniorów! (załącznik)! – Żal nie skorzystać z takiej okazji – optymistycznie można przyjąć, że na treningu wpada nam 8 przelotów deklarowanych!!!

Zapisy na trening i na sprzęt* proszę kierować na  kubutekjankowiak@gmail.com

*Przydział szybowców będzie się odbywał według standardowej procedury na porannej odprawie – osoby, które zgłoszą się z góry na konkretne szybowce będą miały pierwszeństwo do sprzętu!

Pozdrawiam i do zobaczenia,

Kubutek