Informujemy, że zgodnie z decyzją Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego z dn. 3 lutego 2014 r. na stanowisko Szefa Szkolenia Aeroklubu Nadwiślańskiego nominowany został Jakub Drzewiński.

Jakub Drzewiński urodził się w 1978 r. w Zamościu w rodzinie o tradycjach lotniczych. Jest doświadczonym instruktorem samolotowym i szybowcowym. Swoją lotniczą karierę rozpoczął w 1993 roku w Aeroklubie Ziemi Zamojskiej. W latach 2006 – 2009 pracował jako pilot zawodowy i Szef Operacyjny w Aerogryf Aviation w Szczecinie. Latał jako instruktor samolotowy i szybowcowy m. in. w Aeroklubie Lubelskim, Wrocławskim a przez ostatnie 3 lata w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie. Ponadto jest czynnym organizatorem oraz sędzią zawodów samolotowych w lataniu precyzyjnym i rajdowym. Sport samolotowy jest jego największą lotniczą pasją, (więcej na stronie www.latanieprecyzyjne.pl). Prywatnie szczęśliwy mąż Marceliny i świeżo upieczony tatuś Salomei. Poza lotnictwem uwielbia grać na gitarze i jeździć na nartach. Ma dobre poczucie humoru i słabość do gier komputerowych.

Kuba Drzewiński przejął obowiązki Szefa Szkolenia z początkiem lutego, zastępując tym samym na tym stanowisku Łukasza Skoneckiego. Z nowym Szefem można kontaktować się jak dotychczas mailowo pod adresem wyszkolenie@lisie.pl.

Wszelkie niezamknięte sprawy szkoleniowe można załatwiać z nowym i starym Szefem podczas najbliższej Konferencji Lotno-Technicznej.