Zapraszamy wszystkich członków Aeroklubu Nadwiślańskiego, do startu w tegorocznych zawodach na celność lądowania, których termin wyznaczony został na 03.10.2015r.

Wszelkie aktualności i informacje pojawią się na Facebooku w wydarzeniu: „Zawody na Celność Lądowania – Hawk’s Eye 2015”. Będzie tam można potwierdzić swoją obecność. Zgłoszenia można również wysyłać na kinga.tchorz@lisie.pl.

Część szybowcowa

Z uwagi na to, że do startu w zawodach serdecznie zachęcamy również uczniów pilotów, którzy dopiero rozpoczęli swoją lotniczą przygodę i ukończyli szkolenie podstawowe, postanowiliśmy, że zawody rozgrywać się będą nie tylko na szybowcu typu Puchacz ale również na Bocianie. Wszystkie starty odbywać się będą za wyciągarką.

Koszt startu w zawodach wynosi 30zł.

Część samolotowa

Wszystkich uczniów pilotów oraz pilotów licencjonowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznych zawodach na celność lądowania. Do dyspozycji będą dwa samoloty typu Cessna C150. Dla wszystkich, którzy nie posiadają ważnych uprawnień, będzie możliwość odbycia lotów z instruktorem.

Koszt udziału w zawodach wynosi 50zł.

Podsumowanie sezonu 2015

Po zakończeniu lotów i zahangarowaniu sprzętu, zapraszamy serdecznie uczestników zabawy, do hotelu, gdzie  o godzinie 18:30 odbędzie się otwarte posiedzenie zarządu, na którym zostanie podsumowana działalność aeroklubu w sezonie 2015, przedstawione zostanie również sprawozdanie finansowe oraz plany dotyczące zagospodarowania środków na kolejny rok. Jako, że po całym dniu na lotnisku powinno zejść się głodnym i zmęczonym, zadbaliśmy o to, żeby dla żadnego zawodnika nie zabrakło czegoś ciepłego i zamówiliśmy catering.

Po otwartym zebraniu zarządu odbędzie się podsumowanie zawodów i uroczyste laszowanie „świeżo upieczonych” pilotów.

Zakwaterowanie

Cena za dobę w hotelu zgodnie z cennikiem znajdującym się na stronie lisie.pl w zakładce „Zakwaterowanie i wyżywienie”.  Rezerwacji proszę dokonywać poprzez formularz znajdujący się w wyżej wymienionym miejscu.

 

Do zobaczenia na odprawie 03.10.2015 o 8:00!”

zaproszenie-celnosc-2015