Aeroklub Nadwiślański serdecznie zaprasza wszystkich chętnych pilotów i uczniów-pilotów na V edycję Krajowego Treningu Szybowcowego „Flajówka”, który odbędzie się w dniach 25.04.-04.05.2014 r. na lotnisku w Lisich Kątach.

Chciałbyś wcześnie rozpocząć latanie szybowcowe, brakuje Ci organizacji latania przelotowego we własnym klubie a jednocześnie chciałbyś wdrożyć się w system zawodów on-line i uzyskać przy tym kilka ładnych wyników? Masz obawy przed wzięciem udziału w Krajowych Zawodach Szybowcowych?  Wysoce cenisz sobie doskonałą organizację, bezpieczeństwo a także niebywałą atmosferę życia lotniskowego i doskonałą zabawę w gronie przemiłych i sympatycznych ludzi?

MAMY COŚ DLA CIEBIE !!!

Trening będzie oparty o zasady systemu internetowych zawodów szybowcowych  – na odprawie przedlotowej wykładane będą różne warianty tras – krótsze i dłuższe do wyboru w zależności od sprzętu, zaawansowania pilota jak i bieżących ambicji przelotowych;)

Doświadczeni kierownicy lotów, sprawdzeni holownicy, co najmniej 2 samoloty holujące i wyciągarka = bezpieczeństwo i sprawne wzbicie się w powietrze wszystkich szybowców!

W programie treningu impreza integracyjna i zakończeniowa a w przypadku dni nielotnych paintball, kajaki i podobne;-)

W związku z dużym zainteresowaniem imprezy wśród członków aeroklubu w Lisich Kątach dostęp do sprzętu klubowego będzie mocno ograniczony dlatego też zachęcamy do przybycia w własnymi szybowcami. Szybowce drewniane w hangarze, laminaty na stojankach.

Zapisy na obóz prosimy kierować na  kubutekjankowiak@gmail.com  podając:

  • imię
  • nazwisko
  • klub
  • typ szybowca
  • e-mail

Koszty udziału

  • BRAK WPISOWEGO
  • zwrot kosztów za loty według cennika na rok 2014 (w opracowaniu)
  • możliwe zakwaterowanie w hotelu aeroklubu i wyżywienie w Kawiarence u Lotników (cennik TUTAJ)

Bieżące informacje będą przekazywane pod adresem www.lisie.pl a także na facebookowym profilu A.N. https://www.facebook.com/lisiekaty

UWAGA!

PILOCI I UCZNIOWIE-PILOCI SPOZA AN, KTÓRZY WEZMĄ UDZIAŁ W TEGOROCZNEJ EDYCJI FLAJÓWKI OTRZYMAJĄ DARMOWY HOL NA TERMIKĘ DO WYKORZYSTANIA NA VI WIOSENNYM OBOZIE W SEZONIE 2015!

 

Pozdrawiamy,

Zespół A.N.