Aeroklub Nadwiślański narozrabiał w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak donosi nasz korespondent zawody w Ostrowie Wielkopolskim okazały się kolejnym sukcesem pilotów naszego klubu.

Więc tak:

Po pierwsze: Mistrzynią Polski Kobiet w Klasie Klub A została Asia Biedermann

Ostrow_Asia

Po drugie: drugie miejsce w Regionalnych Zawodach Szybowcowych w klasie Klub zajął Artur Łończuk.

Ostrow_Artur

Po trzecie: 3 miejsce Aeroklubu Nadwiślańskiego w klasyfikacji generalnej wszystkich klubów (po Aeroklubie Leszczyńskim – zobaczymy za rok i po gospodarzach – tu wiadomo – nie liczy się bo grali nie czysto, czyli na swoim terenie )

Wyniki poniżej.

Na pytanie jak wygrać Mistrzostwa Polski odpowiadamy, że to jest proste: trzeba zająć w kolejnych 8 konkurencjach kolejno miejsca 2, 1, 4, 1, 2, 5, 2 i 2. Czyli wystarczy być 2 razy na 1 miejscu 1, 4 razy na drugim no i raz na 4 i raz na 5 miejscu.

Serdecznie gratulujemy Mistrzyni, Arturowi i wszystkim naszym zawodnikom, czyli Tomkowi Hornikowi (6 Std), Andrzejowi Ogonowskiemu (11 Std) , Grześkowi Łubkowskiemu (22 Std).

Czekamy na relacje zawodników.

Wyniki zawodów.

21. Mistrzostwa Polski Kobiet Klub A

# CN Pilot Country Glider Total
1. BZ Biedermann Joanna Polska/Nadwislanski Brawo

7195

2. BI Czyz Judyta Polska/Bielsko-Bialski Brawo

6817

3. MR Kaszczuk Agata Polska/Leszczynski LS 1f

6533

4. RA Demczenko Bozena Polska/Leszczynski jantar std.3

6262

5. AI Garwacka Zofia Polska/Warszawski jantar std.2

6026

6. T4 Marszalek Marta Polska/Gliwicki/PRz jantar std.2

5884

7. B3 Bochenska-Wojda Urszula Polska/Bialostocki jantar std.2

5766

8. LC Bobula Monika Polska/Poznanski jantar std.3

5544

9. MN Awirzen Alicja Polska/Szczecinski jantar std.3

4251

10. KA Skotniczny Maria Polska/Slaski jantar std.3

2794

11. PD Kolodziejczyk Joanna Polska/Szczecinski jantar std

2427

22. Regionalne Zawody Szybowcowe Klasa Standard

1. LOT Pulawski Jakub Polska/Ostrowski LS 8

6934

2. I’ Szymbara Mateusz Polska/Rzeszowski discus 2ax

6823

3. Y Siodloczek Mateusz Polska/ROW/LKN PS discus 2ax

6695

4. PL Izydorczak Mirek Polska/Warszawski Pegase

6415

5. HM Adamski Maciej Polska/Leszczynski LAK 19T

6227

6. J9 Hornik Tomasz Polska/Nadwislanski Jantar std.2 5929
7. SA Szczerba Andrzej Polska/Leszczynski jantar std.3

5863

8. QQ Kolodziej Lukasz Polska/Podhalanski SZD-55

5828

9. FL Florkowski Lukasz Polska/Ostrowski jantar std.2

5817

10. TK Herbreder Marek Polska/Szczecinski SZD-55

5677

11. OG Ognowski Andrzej Polska/NAdwislanski LS 4

5606

12. PT Sawczuk Marek Polska/Warszawski jantar std.3

5396

13. LB Gamalczyk Marcin Polska/Poznanski jantar std.2

5360

14. SCH Koralewski Robert Polska/Leszczynski jantar std.2

4710

15. FR Rzymanek Fryderyk Polska/PLL LOT jantar std.3

4678

16. NA Gulczynski Norbert Polska/Ostrowski ASW 24WL

4627

17. TC Szpica Patryk Polska/Bialostocki jantar std.3

4291

18. SB Zapolski Arkady USA/Ziemi Jaroslawskiej ASW 20

3981

19. A1 Nowak Pawel Polska/Leszczynski jantar std.3

3972

20. EP Vinny Marius Polska/Leszczynski discus 2a

3901

21. LZ Mitka Marian Polska/Slaski jantar std.

3876

22. KM Lubkowski Grzegorz Polska/Nadwislanski jantar std.3

3693

23. 3P Jaszczuk Piotr Polska/Orlat Deblin jantar std.3

3683

24. ZJ Nowak Michal Polska/Jeleniogórski jantar std.2

3395

25. MS Mikolajczyk Jerzy Polska/Ziemi Mazowieckiej jantar std.2

3229

26. IP Neroj Bartlomiej Polska/Lódzki DG100

3045

27. AS Stefanczyk Arkadiusz Polska/Kielecki SZD-55

2893

28. BC Sobiecki Krzysztof Polska/Bydgoski jantar std.3

2796

29. HI Skarzynski Karol Polska/Ostrowski jantar std.3

2782

30. SD Pietraszkiewicz Dariusz Polska/Szczecinski SZD-55

2767

31. V4 Szlachta Artur Polska/Bydgoski LS 4

2177

32. D2 Michaluk Jaroslaw Polska/Radomski jantar std.3

1781

33. B Spalek Jan Polska/Leszczynski jantar std.3

1406

34. MH Cieply Gerhard Polska/Leszczynski LS 1f

92

 

22. Regionalne Zawody Szybowcowe Klasa Klub B

1. Q Calka Maciej Polska/Ostrowski Cobra 15

6169

2. 7K Lonczuk Artur Polska/Nadwislanski Junior

5463

3. Z Winiarski Jakub Polska/Nowy Targ Junior

5300

4. 20 Makula Jan Polska/Poznanski Junior

5166

5. J1 Nowak Krzysztof Polska/Ziemi Jaroslawskiej Pirat

4781

6. WR Wojtaczka Wojciech Polska/Podhalanski Junior

4742

7. KV Kalinowski Tomasz Polska/Stalowowolski Junior

4693

8. HE Mazur Franciszek Polska/Ziemi Lubuskiej Junior

4675

9. Mi2 Banas Aleksander Polska/Krakowski Junior

4217

10. DC’ Cwiekala Damian Polska/Ziemi Jaroslawskiej Cobra 15

4036

11. 1st Cieplinski Marcin Polska/Stalowowolski Foka 5

3938

12. BG Straczkowski Oskar Polska/Gdanski Junior

3653

13. CS Grabowski Szymon Polska/Szczecinski Astir CS Jeans

2677

14. I” Calik Sebastian Polska/ROW Pirat

1677

15. PC Cioch Krzysztof Polska/Ziemi Jaroslawskiej Pirat

1603

16. AG Siedlar Tomasz Polska/Gdanski Puchacz

1418

17. AB Dzieciol Krzysztof Polska/Ostrowski Junior

696

 

1. Krajowe Zawody Szybowcowe Klasa 18m

1. ZB Bednarczuk Zdzislaw Polska/Bielsko-Bialski ASG 29E

7262

2. 29L Luniewski Krzysztof Polska/Warminsko-Mazurski ASG 29E

7260

3. HD Szumski Marek Polska/Warszawski ASG 29E

7245

4. MC Matkowski Christoph Polska/Gliwicki ASG 29E

7228

5. A2 Smielkiewicz Andrzej Polska/Leszczynski ASG 29E

7151

6. LU Bartczak Przemyslaw Polska/Wloclawek ASG 29E

6668

7. I Chudoment Tomasz Polska/Podhalanski ASG 29E

6590

8. 77 Frackowiak Pawel Polska/Poznanski Lak 17BT

6259

9. DC Czech Dariusz Polska/Stalowowolski LAK 19

5377

10. KL Majewski Andrzej Polska/Warminsko-Mazurski LAK 19

4921

11. SIS Czyszewicz Krzysztof Polska/Wroclawski LAK 17AT

4494

12. MM Bialy Marek Polska/Radomski Ventus 2cT/18m

4461

13. CZ Krakowski Pawel Polska/Ostrowski Ventus 2c/18m

2737

Waldek Wingralek