LOTY ZAPOZNAWCZE

SPRÓBUJ NIEZAPOMNIANYCH PRZEŻYĆ

LOTY ZAPOZNAWCZE

CZYM JEST LOT ZAPOZNAWCZY?

Lot wykonywany z instruktorem na szybowcu lub samolocie dwumiejscowym z osobą, która chciałaby spróbować swobody we wszystkich płaszczyznach i przyjrzeć się sztuce pilotażu.

DLA KOGO JEST LOT ZAPOZNAWCZY?

Lot zapoznawczy jest dla każdego, kto pragnie oderwać się od ziemi i przy okazji zgłębić tajniki sztuki pilotażu.

NA CZYM WYKONUJE SIĘ LOT ZAPOZNAWCZY?

Loty zapoznawcze wykonujemy na szybowcach typu: Bocian lub Puchacz oraz na samolocie typu Cessna 150.

SZYBOWCOWA PRZYGODA


Chcesz zmierzyć się z siłami natury i zrozumieć jak szybownicy pokonują tysiące kilometrów bez silnika? Wybierz szybowiec a my Ci w tym pomożemy!

SAMOLOTOWA PRZYGODA


Chcesz zobaczyć jak to jest panować nad wszystkimi przyrządami w kabinie samolotu i polecieć wszędzie? Wybierz samolot a my Ci w tym pomożemy!

UWIECZNIENIE CHWILI


Jest dla nas jak najbardziej jasne, że najważniejsze przeżycia należy uwiecznić dlatego weź ze sobą na pokład ulubiony aparat lub kamerę i zatrzymaj chwilę.

WYJĄTKOWY PREZENT 500 zł

Loty zapoznawcze cieszą się coraz większym zainteresowaniem pod kątem prezentów sprawianych bliskim osobom. Jest to wyjątkowa okazja na to aby przychylić komuś kawałek nieba, co na pewno na długie lata pozostanie w pamięci.

Kupić voucher można osobiście w administracji Aeroklubu, gotówką lub kartą lub przelewem. Dane do przelewu znajdziecie w zakładce kontakt. W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko osoby która ma lecieć i czym dana osoba ma lecieć. Potem należy przesłać mailem potwierdzenie przelewu i w treści emaila należy podać adres pod który mamy wysłać list z voucherem.